Tα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής


Πρώτη καταχώρηση: Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου 2019, 18:18

Με αναμετρήσεις σε 8 ομίλους συνεχίστηκε η δράση στη Γ’ Εθνική. Στον δεύτερο όμιλο οι ομάδες έδωσαν την 15η αγωνιστική, στον όγδοο την 13η, ενώ στους υπόλοιπους ολοκληρώθηκε η 12η ημέρα.

1ος όμιλος

Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού 1-1

Απόλλων Παραλιμνίου-Ένωση Αλεξανδρούπολης 3-1

Νέστος Χρυσούπολης-Κιλκισιακός 2-1

Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης 3-1

Δόξα Θεολόγου-Ηρακλής Ζυγού 0-0

Πανδραμαϊκός-Δόξα Κάτω Καμήλας 1-0

Ρεπό: Πανσερραϊκός

2ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός 2-1

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-1

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-0

ΠΑΣ Φλώρινα-Εδεσσαϊκός 0-0

Νίκη Αγκαθιάς-Αγροτικός Αστέρας Οριστική διακοπή λόγω επεισοδίων στο 18?

Θερμαϊκός Θέρμης-Θύελλα Σαρακηνών 2-0

Αστραπή Μεσοποταμίας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α

Ρεπό: ΑΟ Σειρήνας

3ος όμιλος

Δίας Δίου-ΑΣ Μετέωρα 2-0

ΑΟ Σελλλάνων-ΑΟ Ποταμιάς 2-1

ΓΣ Αλμυρού-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-2

Πιερικός-ΑΠΟ Αταλάντη 4-0

Ηρακλής Λάρισας-ΑΕ Καρίτσας 2-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διγενής Νεοχωρίου 3-2

Θησέας Αγριάς-Ατρόμητος Παλαμά 5-2

4ος όμιλος

Ναυπακτιακός Αστέρας-Θιναλιακός 3-1

Αστέρας Ιτέας-Απόλλων Ευπαλίου 3-1

Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 1-1

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 2-2

ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-1

ΑΕ Μεσολογγίου-Μακεδονικός Φούφα 3-0

Σούλι Παραμυθιάς-ΑΟ Ανατολής 3-2

5ος όμιλος

Πανθηραϊκός-Κηφισιά 3-1

Ερμής Κορυδαλλού-Άνω Μερά 1-2

Καλλιθέα-Ακράτητος 3-0

Άγιοι Ανάργυροι-Εθνικός 0-1

Κερατσίνι-ΑΕ Μοσχάτου 1-2

Ηλυσιακός-Θύελλα Καμαρίου 1-2

Φωστήρας-Άγιος Ιερόθεος 1-1

6ος όμιλος

ΑΕΚ Τρίπολης-Αιολικός 1-1

Μαρκό-Παναρκαδικός 3-1

Αήττητος Σπάτων-Νέα Αρτάκη 2-0

Αχαρναϊκός-ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου 0-2

Κόρινθος ’06-Παλληνιακός 0-2

Θύελλα Ραφήνας-Ρόδος 1-1

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

7ος όμιλος

Παναργειακός-ΑΟ Τσιλιβή 2-2

Θύελλα Πατρών-ΠΑΟ Βάρδας 3-1

Πανγυθεατικός-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-3

Πανηλειακός-Αστέρας Βλαχιώτη 0-4

ΑΠΣ Ζάκυνθος-Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-0

Ερμιονίδα-Ναύπλιο 2017 2-1

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΣ “Η Σπάρτη” 0-0

8ος όμιλος – 13η αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος-Επισκοπή 1-4

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πόρος 0-1

Ρεθυμνιακός-Πανακρωτηριακός 2-2

Ατσαλένιος-Γιούχτας 1-1

Ρεπό: Ηρόδοτος


Τελευταία ενημέρωση: Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου 2019, 18:21

Πηγή: Zougla.gr

Μπορεί επίσης να σας αρέσει