Tο τηλεοπτικό πρόγραμμα του Euro 2020



Μέσα από τη συχνότητα του ΑΝΤ1 θα έχουν την ευκαιρία οι φίλοι του ποδοσφαίρου να παρακολουθήσουν το Euro 2020. Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της διοργάνωσης:

Φάση ομίλων

Παρασκευή 11 Ιουνίου

22:00 Τουρκία – Ιταλία (Ρώμη) – ΑΝΤ1

Σάββατο 12 Ιουνίου

16:00 Ουαλία – Ελβετία (Μπακού) – ΑΝΤ1

19:00 Δανία – Φινλανδία (Κοπεγχάγη) – ΑΝΤ1

22:00 Βέλγιο – Ρωσία (Αγία Πετρούπολη) – ΑΝΤ1

Κυριακή 13 Ιουνίου

16:00 Αγγλία – Κροατία (Λονδίνο) – ΑΝΤ1

19:00 Αυστρία – Βόρεια Μακεδονία (Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1

22:00 Ολλανδία – Ουκρανία (Αμστερνταμ) – ΑΝΤ1

Δευτέρα 14 Ιουνίου

16:00 Σκωτία – Τσεχία (Γλασκώβη) – ΑΝΤ1

19:00 Πολωνία – Σλοβακία (Δουβλίνο) – ΑΝΤ1

22:00 Ισπανία – Σουηδία (Μπιλμπάο) – ΑΝΤ1

Τρίτη 15 Ιουνίου

19:00 Ουγγαρία– Πορτογαλία (Βουδαπέστη) – ΑΝΤ1

22:00 Γαλλία – Γερμανία (Μόναχο) – ΑΝΤ1

Τετάρτη 16 Ιουνίου

16:00Φινλανδία – Ρωσία (Αγία Πετρούπολη) – ΑΝΤ1

19:00 Τουρκία – Ουαλία (Μπακού) – ΑΝΤ1

22:00 Ιταλία – Ελβετία (Ρώμη) – ΑΝΤ1

Πέμπτη 17 Ιουνίου

16:00 Ουκρανία – Βόρεια Μακεδονία (Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1

19:00 Δανία – Βέλγιο (Κοπεγχάγη) – ΑΝΤ1

22:00 Ολλανδία – Αυστρία (Άμστερνταμ) – ΑΝΤ1

Παρασκευή 18 Ιουνίου

16:00 Σουηδία – Σλοβακία (Δουβλίνο) – ΑΝΤ1

19:00 Κροατία – Τσεχία (Γλασκώβη) – ΑΝΤ1

22:00 Αγγλία – Σκωτία (Λονδίνο) – ΑΝΤ1

Σάββατο 19 Ιουνίου

16:00 Ουγγαρία – Γαλλία (Βουδαπέστη) – ΑΝΤ1

19:00 Πορτογαλία – Γερμανία (Μόναχο) – ΑΝΤ1

22:00 Ισπανία – Πολωνία (Μπιλμπάο) – ΑΝΤ1

Κυριακή 20 Ιουνίου

19:00 Ιταλία – Ουαλία (Ρώμη) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

19:00 Ελβετία – Τουρκία (Μπακού) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

Δευτέρα 21 Ιουνίου

19:00 Βόρεια Μακεδονία – Ολλανδία (Άμστερνταμ) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

19:00 Ουκρανία – Αυστρία (Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

22:00 Ρωσία – Δανία (Κοπεγχάγη) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

22:00 Φινλανδία – Βέλγιο (Αγία Πετρούπολη) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

Τρίτη 22 Ιουνίου

22:00 Τσεχία – Αγγλία (Λονδίνο) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

22:00 Κροατία – Σκωτία (Γλασκώβη) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

Τετάρτη 23 Ιουνίου

19:00 Σλοβακία – Ισπανία (Μπιλμπάο) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

19:00 Σουηδία – Πολωνία (Δουβλίνο) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

22:00 Γερμανία – Ουγγαρία (22:00, Μόναχο) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

22:00 Πορτογαλία – Γαλλία (22:00, Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

Νοκ άουτ – Φάση των «16»

Σάββατο 26 Ιουνίου

2Α – 2Β (19:00, Άμστερνταμ) – ΑΝΤ1

1Α – 2Γ (22:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1

Κυριακή 27 Ιουνίου

3: 1Γ – 3Δ/Ε/ΣΤ (19:00, Βουδαπέστη) – ΑΝΤ1

4: 1Β – 3Α/Δ/Ε/ΣΤ (22:00, Μπιλμπάο) – ΑΝΤ1

Δευτέρα 28 Ιουνίου

5: 2Δ – 2Ε (19:00, Κοπεγχάγη) – ΑΝΤ1

6: 1ΣΤ-3Α/Β/Γ (22:00, Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1

Τρίτη 29 Ιουνίου

7: 1Δ – 2ΣΤ (19:00, Δουβλίνο) – ΑΝΤ1

8: 1Ε – 3Α/Β/Γ/Δ (22:00, Γλασκώβη) – ΑΝΤ1

Προημιτελικοί

Παρασκευή 2 Ιουλίου

ΠΡ1: Νικητής 6 – Νικητής 5 (19:00, Αγία Πετρούπολη) – ΑΝΤ1

ΠΡ2: Νικητής 4 – Νικητής 2 (22:00, Μόναχο) – ΑΝΤ1

Σάββατο 3 Ιουλίου

ΠΡ3: Νικητής 3 – Νικητής 1 (19:00, Μπακού) – ΑΝΤ1

ΠΡ4: Νικητής 8 – Νικητής 7 (22:00, Ρώμη) – ΑΝΤ1

Ημιτελικοί

Τρίτη 6 Ιουλίου

ΗΜ1: Νικητής ΠΡ2 – Νικητής ΠΡ1 (22:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1

Τετάρτη 7 Ιουλίου

ΗΜ2: Νικητής ΠΡ4 – Νικητής ΠΡ3 (22:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1

Τελικός

Κυριακή 11 Ιουλίου

Νικητής ΗΜ1 – Νικητής ΗΜ2 (22:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1



Zougla.gr

Μπορεί επίσης να σας αρέσει